PB/STUDIO to autorska pracownia projektowa założona przez Jakuba Piórkowskiego i Hannę Bialic, której głównym polem działania jest architektura i projektowanie wnętrz. Tworzymy jedyne w swoim rodzaju miejsca, przestrzenie, obiekty. Każdy nowy projekt to opowieść, w której główną rolę odgrywają funkcja, forma i kontekst miejsca. Język projektowy zawsze dobieramy indywidualnie do potrzeb inwestora i idei funkcjonowania danej przestrzeni. Kreujemy niepowtarzalne koncepty, które są spójne od wstępnych założeń marki do najdrobniejszych detali występujących we wnętrzu. Mamy doświadczenie w projektach o różnej skali, od wielkogabarytowych założeń architektonicznych i budynków po wnętrza komercyjne, prywatne oraz meble i produkty. Nasze projekty są doceniane i regularnie publikowane na łamach branżowej prasy i na międzynarodowych portalach.

Jakub Piórkowski

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Za projekt dyplomowy Centrum Kultury Filmowej, otrzymał wyróżnienie Prezydenta Miasta Gdyni. Doświadczenie zawodowe zdobywał w pracowniach w Polsce i w Londynie. Od 2011 roku wspólnie z Hanną Bialic prowadzi pracownię PB/STUDIO. Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.

Hanna Bialic

Studiowała na International School of Design w Kolonii oraz na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, gdzie obroniła dyplom na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa. Wiedzę projektową zdobywała na praktykach studenckich w Berlinie i w Londynie oraz podczas pracy w renomowanych biurach projektowych w Polsce. Od 2011 roku wspólnie z Jakubem Piórkowskim prowadzi pracownię PB/STUDIO.